субота, 24 грудня 2016 р.

Інтернет-семінар з проблеми "Використання сучасних технологій навчання шкільних курсів "Географія" та "Економіка"

Освітні технології та їх використання на уроках географії та економіки.
 Розробка уроку економіки "Сутність грошей. Види грошей. Грошова маса та її показники".
Розробка уроку географії "Населення.Держави. Зв'язки України з державами Південної Америки"
                        О.Запорожець, учитель географії та економіки                         Підвисоцької ЗШ І-ІІІ ступенів



Технологія модульного  навчання на  уроках географії.
 Розробка уроку "Австралія" 7 клас
       І. Мкртичян, учитель географії  Нерубайської ЗШ    






Технологія групової діяльності учнів на уроках географії.
Розробка уроку "Міжнародний географічний поділ праці та інтеграція" 10 клас
 С. Добровольський, вчитель географії Покотилівської ЗШ





Використання інформаціійних технологій навчання у сучасному процесі викладання географії.

Розробка уроку "Населення.Держави. Зв'язки України з державами африканського континенту".
Презентація до уроку 
Я.Хом'яченко, вчитель географії Свердликівської ЗШ

Шановні колеги! Запрошуємо Вас долучитися до обговорення актуальних питань в розрізі модернізації та оновлення підходів щодо викладання  географії та економіки у школі. Сподіваємося на цікаві ідеї та активну участь!




пʼятниця, 4 листопада 2016 р.

ІІ Всеукраїнський Інтернет-конкурс "Учитель року-2017"

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 27.10.2016 р. №2.1/10-2602 «Про проведення Інтернет-конкурсу» інформуємо, що з метою пошуку і підтримки ініціативних й талановитих педагогів та розвитку мотивації учнів до вивчення дисциплін природничого циклу Інститут модернізації змісту освіти, редакція науково-популярного природничого журналу для дітей «Колосок», оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок» організовують та проводять ІІ Всеукраїнський Інтернет-конкурс «Учитель року- 2017». Просимо довести зазначену в листі інформацію до відома вчителів початкових класів, які викладають предмет «Природознавство», та вчителів предметів природничо-математичного циклу (хімії, біології, фізики, астрономії, географії). Ознайомитись з умовами проведення Конкурсу можна за посиланням www.kolocok.org.ua

вівторок, 4 жовтня 2016 р.

Відбувся районний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних географів

  22 вересня 2016 року на базі Торговицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Є.Ф. Маланюка відбувся І етап Всеукраїнського турніру юних географів. У конкурсних змаганнях взяли участь три команди: Небелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П.С. Гришка, Нерубайської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Торговицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Є.Ф. Маланюка. Команди підготували до участі в турнірі, відповідно вчителі: Сафонова Людмила Григорівна,  Мкртичян Інна Сергіївна, Артищенко Наталія Дмитрівна. Учасники, згідно положення, обговорювали 10 проблемних запитань. Відповіді команд оцінювало журі: Федорова Альона Юріївна –завідувач Новоархангельської районної станції юних натуралістів, Вовкодав Юлія Анатоліївна – керівник гуртків, Притула Тарас Сергійович - керівник гуртків. З результатом 217 балів,перемогу здобула команда Торговицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Під час презентації проекту

вівторок, 23 серпня 2016 р.

СТРУКТУРА І ЗМІСТ ГЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ В ШКОЛІ

Сучасне суспільство вимагає від школи підготовки випускників, здатних самостійно вирішувати багато життєво важливих завдань, бути соціально активними, усвідомлювати події, критично мислити, використовувати шкільні знання для вирішення реальних проблем. Тому все більшого значення в освіті набуває компетентнісний підхід, оскільки саме компетентності, на думку багатьох міжнародних експертів, є тими індикаторами, що дозволяють визначити готовність учня-випускника до подальшого особистого розвитку й до активної участі в житті суспільства.